Obchodní podmínky

Všeobecné podmínky stránek

  1. www.AUTOinzerent.cz provozuje společnost BUSINESS GOLDEN GROUP Ltd. AUTOinzerent.cz je inzertní server nabízející bezplatnou inzerci a inzerci za úplatu soukromým, fyzickým i právnickým osobám (inzerentům).
  2. Podaný inzerát bude zobrazován po dobu maximálně 12 měsíců od data zveřejnění a provozovatel si vyhrazuje právo měnit dobu zveřejnění a smazání inzerce bez předchozího upozornění. Po této době může být inzerát automaticky odstraněn společně se všemi kontaktními údaji, které nám inzerent při zadávání poskytl. Pokud bude chtít inzerent inzerát odstranit před uplynutím této doby, provede tak sám pomocí svého hesla nebo požádá administrátora - provozovatele. Heslo je zasláno s vložením inzerátu či kdykoliv po předchozím vyžádání na uvedený kontaktní email inzerenta.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo smazat jakýkoliv inzerát, včetně zvýhodněných inzerátů, a to bez předchozího upozornění a bez náhrady, který: je poptávkou, nabídkou, komerční nabídkou, komerční poptávkou, nabídkou služeb, porušuje zákony ČR, je v rozporu s dobrými mravy, anebo když se provozovatel domnívá, že jsou uváděny lživé údaje či inzerát nesplňuje všechny povinné náležitosti.
  4. Inzerent je oprávněn využít zvýhodnění svého inzerátu pomocí placené SMS. SMS služba bude k dispozici po ukončení zkušebního provozu www.AUTOinzerent.cz. Možnost topování prostřednictvím SMS plateb i ceny za topování budou sděleny po ukončení zkušebního provozu.
    Zvýhodnění inzerátu zvýrazní inzerát a inzerát se bude zobrazovat výše než bezplatné inzeráty po dobu 7 dní. Pořadí mezi placenými inzeráty je dáno počtem zbývajících dnů zvýhodnění, kdy větší počet dnů znamená lepší pozici. Zvýhodnění inzerátu lze poslat na konkrétní inzerát vždy jen 1x za období 7 dnů. Za případné zaslání více SMS provozovatel není oprávněn vracet náhradu. Není dovoleno vkládání inzerátu s kopírovaným obsahem.
  5. Provozovatel zprostředkovává kontakt mezi inzerentem a kupujícím tím, že uveřejňuje nabídky inzerujících. Záruky za kvalitu, dodání, původ, zaplacení, odebrání či upotřebitelnost nabízených věcí provozovatel nenese. Provozovatel nenese zodpovědnost v případě zneužití osobních dat uživatele uvedených v inzerátu, nebo získaných nelegálním proniknutím do systému třetí osobou. Provozovatel neodpovídá za činnost uživatelů stránek ani za způsob, jakým stránky používají. Provozovatel není oprávněn poskytovat informace o inzerentech či inzerátech bez jejich souhlasu.
  6. Inzerent vyjadřuje souhlas ve smyslu zákona o některých službách informační společnosti s tím, že provozovatel může zasílat inzerentovi e-mailové zprávy obsahující informace o novinkách, stránkách provozovatele a reklamních sděleních.
  7. Provozovatel je oprávněn bez souhlasu uživatele, a to i bez jeho předchozího oznámení, upravovat své stránky, měnit Všeobecné podmínky stránek, či využívání stránek provozovatele.

Kontakt

Máte-li nápad, nabídku ke spolupráci nebo potřebujete pomoc, můžete nám zaslat zprávu prostřednictvím formuláře.

Podání nového inzerátu

Podávat inzeráty může každý v libovolném počtu. A to jednoduše a zdarma. Váš inzerát zveřejníme ihned po provedené kontrole. Inzerát můžete poté kdykoliv upravit nebo smazat. Za tímto účelem pečlivě vyplňujte kontaktní údaje, jako je telefonní číslo, emailová adresa, heslo. Heslo, které by mělo být alespoň šestimístné, si zapamatujte pro případné úpravy inzerátu, ale i pro mazání v případě, že důvod, pro který byl inzerát podán inzerentem pominul.
Opakovaně zadané inzeráty inzerentem, které obsahují stejný ( kopírovaný) text jsou v rozporu s všeobecnými podmínkami danými provozovatelem.
Komerčními inzeráty jsou inzeráty nabízející služby a mezi další komerční inzeráty mohou být považovány i inzeráty, které propagují činnost prodejců automobilů, autobazarů. Mezi placené inzeráty je zařazeno i zveřejnění jakýchkoliv webových adres inzerenta, nebo jiné znaky odkazující na podnikatelskou činnost inzerenta.
Pro komerční inzerci bude možno vložit mezi inzerci řádkovou i banerovou reklamu za dopředu sjednané ceny. Ke každému inzerentovi, který se rozhodne využít takovou reklamu je přistupováno idividuálně a ceny řádkové i banerové reklamy odráží dobu, po kterou je reklama hrazena. Na komerční smluvní inzerci bude vystavena faktura. Provozovatel není plátcem DPH.

Jak upravit nebo smazat svůj inzerát?

Nejprve na této stránce najděte svůj inzerát, který má být upraven nebo smazán, zadáním své emailové adresy. Při zadávání hesla pak vyberte jednu z možností "Upravit inzerát" nebo "Smazat". Mažte inzeráty, které již nejsou aktuální!
Na stejném místě můžete požádat i o zapomenuté heslo. Pošleme Vám ho na e-mail, který jste uvedli při zveřejnění inzerátu.

Zvýhodněný inzerát (placená SMS)

Placená služba přidá inzerátu zvýraznění a inzerát se bude zobrazovat na předních místech po dobu 7 dnů. Ideální a jednoduchá služba pro rychlé oslovení návštěvníků www.AUTOinzerent.cz. Doporučujeme vyzkoušet.
Placený inzerát se po uplynutí 7 dnů promění na bezplatný inzerát a poté je možné inzerát opět zvýhodnit. Informace o tom, jak zvýraznit právě Váš inzerát, dostanete po podání inzerátu a také v úpravě inzerátu. Topování - tato funkce bude dostupná po ukončení zkušebního provozu.

Vkládání fotografií

Když ke svému inzerátu vložíte fotografie, Váš inzerát bude pro návštěvníky mnohem zajímavější a atraktivnější. Celkem lze k inzerátu připojit až 8 fotografií. Vkládat můžete obrázky běžného formátu, jako je JPEG do velikosti 10 000 KB (10 MB).

Poradíme Vám, jak úspěšně inzerovat!

Při psaní inzerátu se vžijte do role kupujícího nebo zájemce a hovořte jeho jazykem. Dojem dělá ucelená a nápaditá, stručná, srozumitelná a důvěryhodně vypadající inzerce bez gramatických chyb. Vyzvedněte výhody, pro které inzerci podáváte.

Nadpis inzerátu

Nadpis inzerátu je velmi důležitou součástí prodejního sdělení. Slouží k získání pozornosti, proto se snažte originálně a výstižně popsat inzerovaný předmět nebo službu, kterou nabízíte / poptáváte.

Text inzerátu

V textu inzerátu je důležité nabídku podrobně popsat, nezapomeňte například na důvod prodeje, stáří, nejdůležitější parametry, výhody i vady. Inzerce nesmí být klamavá.
Vyzdvihněte klady, které přesvědčily ke koupi právě Vás. Nabízený předmět nebo službu nepřeceňujte ani nepodceňujte. Snažte se nenudit, ale naopak zaujmout stěžejními a pravdivými informacemi.
Každá inzerce je kontrolována a pokud obsahuje vady, může být bez náhrad za topování smazána administrátorem provozovatele.

Fotografie

Zájemci často upřednostňují inzeráty s fotografiemi, proto doporučujeme k inzerátu připojit nejlépe několik vlastních fotografií, případně na internetu vyhledaných fotografií, které neporušují autorská práva.
Vyhněte se nicneříkajícím fotografiím nebo ilustracím. Kvalitní fotka totiž zaujme, ale také pomůže při rozhodování díky vysoké informační hodnotě.

Cena

Snažte se u inzerátu vždy uvést cenu - zájemce neodradíte nutností cenu zjišťovat a vyhnete se případnému smlouvání. Při určování ceny se inspirujte u podobných inzerátů na www.AUTOinzerent.cz. Pokud inzerujete vozidlo s odpočítáním DPH, cenu vždy uvádějte s DPH, nebudete tím zájemce o inzerát klamat a tím neodradíte inzerenta nakoupit právě u Vás.

Kontakty

U inzerátu uvádějte kontaktní údaje, na kterých budete k zastižení. Zájemci se často rozhodují mezi několika inzeráty - nenechte si utéct příležitost!
Podejte si na www.AUTOinzerent.cz inzerát ještě dnes!

Kontaktujte administrátora

Máte-li nápad, nabídku ke spolupráci, či vložení psaného textu i banerové reklamy mezi inzerci, nebo potřebujete s čímkoliv pomoci, můžete nám zaslat zprávu prostřednictvím k tomu určeném formuláři.